LoveStoryMakers.com

FAQ

FAQ – CZYLI NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI:

#1

„Jak długo zostajecie z nami w dniu ślubu?”

Nasza praca kończy się wraz z zakończeniem oczepin – zwykle jest to 1:00 godzina. Ostateczną godzinę możemy ustalić indywidualnie według Państwa oczekiwań.

#2

„Ile czasu będziemy oczekiwać na efekt końcowy pana pracy?”

Cały materiał mamy gotowy w ciągu 30-120 dni od daty ślubu lub pleneru. (wszystko zależy od ilości zleceń w danym roku – z reguły jest to ok 60 dni)

#3

„Ilu zdjęć możemy się spodziewać z naszego ślubu?”

Pełen reportaż od przygotowań do oczepin włącznie to zwykle 400 i więcej zdjęć. Ilość zależy od zakresu fotografowania dnia ślubu jak i częściowo – od ilości gości. Dla pełnych reportaży od przygotowań po oczepiny + plener innego dnia jest to zwykle ok. 600 zdjęć.

#4

„W jakiej postaci będą zdjęcia na płytach DVD?”

Wszystkie zdjęcia będą starannie poddane obróbce graficznej. Na płytach znajdą się zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości gotowe do druku jak i te do oglądania na komputerze / DVD / Blu-Ray.

#5

„Na jakim sprzęcie pracujecie oraz na jakim oprogramowaniu obrabiacie zdjęcia?”

Pracujemy na systemach canona oraz nikona z 2 aparatami pełnoklatkowymi na czele + kilka obiektywów stałoogniskowych wraz z osprzętem. Zdjęcia są wykonywane w bezstratnym formacie RAW, które zostają poddane autorskiej obróbce tworząc finalne normalne zdjęcia w formacie JPG.

#6

„W jakich miejscach fotografujecie?”

Fotografujemy głównie na terenie woj. Wielkopolskiego oraz Kujawsko-Pomorskiego. Zasięg całego kraju nie stanowi problemu – tak samo wyjazd na plener na drugi koniec Polski czy też wyjazd za granicę. Naszym rodzinnym miastem jest Wągrowiec także mamy zbliżone odległości dojazdu min. do Poznania, Bydgoszczy, Inowrocławia, Piły itp.

#7

„Czy posiadacie oboje specjalne zezwolenie na fotografowanie uroczystości kościelnych?”

Tak – wydane przed Kurię Metropolitalną w Gnieźnie – ważne na terenie całego kraju bez czasowego ograniczenia ważności.

#8

„Kiedy płacimy za usługę fotograficzną?”

Płatność następuje po otrzymaniu pełnego materiału na płytach DVD/pendrive – odbiór osobisty/wysyłka kurierem. (Możliwość ewentualnych poprawek w ciągu 2 tygodniu od otrzymania/odbioru). Następnie wspólnie ustalamy zawartość fotoksiążek czy albumów.

#9

„Jak wygląda kwestia kosztów dojazdu?”

Dojazd w dniu  ślubu/sesji jest liczony od Wągrowca do wyznaczonego miejsca – 50zł za każde 100km. np. dojazd do przykładowych miejscowości wyniesie w przybliżeniu: Poznań – 60zł, Bydgoszcz – 70zł, Toruń – 120zł, Warszawa – 350zł, Gdańsk – 250zł, Wągrowiec i okolice – bez kosztów dojazdu.

#10

„Czy możemy prosić o cennik usług fotograficznych?”

Jak najbardziej możemy wysłać ofertę wraz z cennikiem w formacie PDF. Opis pakietów znajduje się w zakładce „Oferta”.

#11

„Chcielibyśmy zdjęcia w studio – czy jest taka opcja?”

Oczywiście, że tak. Na dodatek nasze studio jest mobilne i posiada własne zasilanie, a do tego jesteśmy w stanie przewieźć wszystko w samochodzie i zmontować w 15 minut w dowolnym miejscu. Zwykle oświetlenie studyjne jest wykorzystywane w specjalnych plenerach.

#12

„Jak zabezpieczacie się przed zdarzeniami losowymi itp?”

Prosta odp – posiadamy ze sobą sprawdzony sprzęt zapasowy. W przypadku nagłego zdarzenia losowego, które nie pozwoliłoby wykonać usługi osobiście, zleciłbym wykonanie reportażu fotografowi na zbliżonymi poziomie na swój koszt. Cały sprzęt wykorzystywany do reportażu/sesji jest także ubezpieczony.

#13

„Czy jest możliwość otrzymania oryginalnych plików RAW?”

Tak – jest taka opcja.

#14

„Czy zajmujecie się także videofilmowaniem uroczystości?”

Osobiście zajmujemy się wyłącznie fotografią ślubną, natomiast współpracujemy z firmą zajmującą się videofilmowaniem, którą możemy polecić z czystym sumieniem bazując na jakości i obsłudze.

#15

„Dobrze, wiemy już dużo – czy jest coś czym możecie nas zaskoczyć?”

Oczywiście najwyższa jakość i poziom fotografii ślubnych. Doświadczenie, słowność i zaufanie. Uzupełniamy to wszystko konkurencyjnymi cenami usług. W naszym przypadku nie musimy uwzględniać w cenach usług kosztów wystawiania się na targach ślubnych czy też kosztów posiadania lokalu na mieście. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie oferować swoje usługi w atrakcyjnych cenach – często poza zasięgiem możliwości konkurencji o zbliżonej jakości.

Góra Strony Copyright © 2020 by Studio Radziątkowscy - www.LoveStoryMakers.com - Fotografia i Film dla Wymagających!. All rights reserved.
Lubię to!:
FACEBOOK