LoveStoryMakers.com

O nas

12615555_1109027582470658_8025179527654731918_o

Co możemy w skrócie o sobie powiedzieć?

Naszym głównym zajęciem od kilku lat jest fotografia – obecnie Fotografia Ślubna. Udało nam się połączyć pasję z pracą i dzięki temu oferować innym swoje usługi najwyższej jakości.

Jesteśmy parą niezależnych fotografów, wykonujemy reportaże głównie w pojedynkę, choć na specjalne życzenie klienta możemy pracować w duecie.
Reportaże wykonujemy na 2 kompletach takiego samego sprzętu (2 aparaty pełnoklatkowe na czele oraz kilkoma obiektywami stałoogniskowymi wraz z akcesoriami). Wszystkie prezentowane na stronie prace są naszego autorstwa. To samo tyczy się ich obróbki.
Nasze zdjęcia łączy wyjątkowy styl – są świeże, czyste – z dużą dynamiką kolorów i mikrokontrastów. Podczas reportażu jesteśmy niemal niewidoczni co sprawia, że nikt nie czuje presji „obiektywu przed twarzą”.

Widoczne na stronie zdjęcia są efektem kilku lat intensywnej pracy, warsztatów, doświadczenia zdobytego dzięki młodym parom, które nam zaufały oraz samodyscypliny w dążeniu do jeszcze lepszych efektów.
Podczas reportażu ślubnego poszukujemy emocji – wybuchów radości czy też łez wzruszenia. Wspomnienia przywoływane ze zdjęć oraz uśmiech zadowolonego klienta są dla nas główną siłą napędową do dalszej pracy.

Od 29.12.2012 jesteśmy szczęśliwym małżeństwem, więc z chęcią udzielimy Państwu wszelkich pomocnych wskazówek dotyczących organizacji ślubu:)
Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu – głównie w piątki i soboty fotografujemy śluby, a w tygodniu zajmujemy się fotografią dla firm oraz sklepów internetowych. Sesje plenerowe wykonujemy w dogodnym dla Państwa terminie i wspólnie ustalonym miejscu.
Mieszkamy w Wągrowcu, usługi fotograficzne wykonujemy głównie na terenie woj. Wielkopolskiego oraz Kujawsko-Pomorskiego, lecz jesteśmy otwarci na zlecenia w dowolnym miejscu w kraju.

Góra Strony Copyright © 2020 by Studio Radziątkowscy - www.LoveStoryMakers.com - Fotografia i Film dla Wymagających!. All rights reserved.
Lubię to!:
FACEBOOK